Elegancki krótki żakiet

Uwielbiam ubrania w eleganckim, zwiewnym i kobiecym stylu. Nie wyobrażam sobie życia bez pięknych sukienek, w których czuję się naprawdę doskonale. Jednak o ile sama sukienka idealnie nadaje się na wieczorne wyjście w lecie, to już w pracy, czy też w czasie, gdy wieczory stają się chłodniejsze, trzeba do niej dobrać coś, co okryje ramiona. Długo szukałam odpowiedniego rozwiązania. Kurtka nie sprawdzi się w pracy, płaszcz czasem jest zbyt ciepły. Na szczęście udało mi się znaleźć coś, co sprawdzi się w każdej sytuacji.

Żakiet, pasujący do sukienki

krótki żakiet do sukienkiJestem bardzo zadowolona, że znalazłam coś, co nadaje sukienkom w pracy nieco formalnego charakteru, a w chłodniejsze wieczory jest idealnym okryciem ramion. Udało mi się trafić na krótki żakiet do sukienki i teraz nie wyobrażam sobie bez niego życia. Przede wszystkim, żakiet kończy się idealnie przy biodrach, dzięki czemu w żaden sposób nie zakłóca wyglądu długiej, zwiewnej sukienki. Jest to bardzo eleganckie rozwiązanie, w związku z czym idealnie sprawdzi się w pracy. Muszę przyznać, że początkowo miałam obawy, że moje zamiłowanie do zwiewnych sukienek nie będzie w środowisku biznesowym zbyt dobrze przyjęte. Na szczęście, jeżeli taką sukienkę połączy się z eleganckim, krótkim żakietem, można wyjść w niej zarówno na wieczorny koncert, jak i na bankiet, czy na biznesowe spotkanie. Moim zdaniem jest to doskonałe rozwiązanie dla pań, które cenią sobie swoją kobiecość i jednocześnie chcą wyglądać nieco bardziej formalnie, jednocześnie nie rezygnując z pięknych sukienek. Żakiety te są dostępne w różnych wzorach i kolorach. Ja miałam spore trudności przy wyborze. Zwyczajnie, wszystkie były doskonałe, nie mogłam się więc zdecydować na kolor. Z jednej strony uwielbiam pastelowe barwy, z drugiej twierdziłam, że czarny będzie mi pasował do wszystkiego. Do gustu przypadł mi również taki w kolorze ognistej czerwieni, ten z kolei jednak wydawał mi się zbyt krzykliwy do biura. Ostatecznie zdecydowałam się na brąz, jednak chyba niedługo kupię też biały.

Wybierając odpowiedni strój, czasem trzeba dostosować się do określonej okazji. Jako, że ja mam swój styl, który lubię manifestować, postanowiłam, że muszę znaleźć jakiś kompromis. Jestem bardzo zadowolona, że ten kompromis okazał się przy okazji bardzo ładny. Gdy tylko zobaczyłam żakiety, które idealnie pasują do sukienek, wiedziałam, że znalazłam doskonałe rozwiązanie. Żakiety są dostępne w dobrych cenach, dzięki czemu bez obaw mogłam sobie pozwolić na ten zakup. Polecam to rozwiązanie.