Jak bezpiecznie dojechać do Holandii z Płocka?

Wraz z przyjaciółmi bardzo chcieliśmy odwiedzić Holandię. Kraj ten zawsze kojarzył nam się z pięknymi widokami, zabytkowymi młynami i licznymi polami tulipanów. Byliśmy ciekawi, jak naprawdę wygląda Holandia i z okazji długiego weekendu wybraliśmy się w podróż busem.

Nowoczesny sposób na podróżowanie

nowoczesne busy płock - holandiaWiele osób odradzało nam tę podróż, gdyż najbliżsi obawiali się, że po drodze stanie się nam krzywda. Chcąc mieć pewność, że dotrzemy na miejsce, zaczęliśmy przeglądać propozycje przewoźników, którzy oferują tylko nowoczesne busy Płock – Holandia. Okazało się, że istnieje wiele firm działających w tej branży i trzeba było wybrać pomiędzy najlepszymi z najlepszych. Wybór padł na przewoźnika, który zaproponował odbiór nas spod wskazanego przez nas adresu. Ta opcja utwierdziła nas w przekonaniu, że mamy do czynienia z firmą dbającą o komfort klientów w podróży już na starcie. Poza tym, o wiele łatwiej jest nam zebrać się ze wszystkimi walizkami w jednym miejscu, które dobrze znamy, a do którego jesteśmy pewni, że jest bezpieczne. Nie chciałabym, żeby zdarzyła się mi czy moim znajomym krzywda, gdy będziemy szli na przystanek, dlatego odebranie nas spod wskazanego adresu jest dla mnie bardzo komfortowe i znacznie mnie uspokaja. Na swojej stronie internetowej przewoźnik oferuje także, że jest w stanie zabrać nas w dwa dni w tygodniu i że można dosiadać się i wysiadać w innych miastach. Jest to bardzo korzystna dla nas opcja i pomyśleliśmy, że w ten sposób można wybrać się kiedyś na wycieczkę do Niemiec. Poza tym przewoźnik jest otwarty także na duże grupy, chcące dostać się do innego kraju i zapraszał nas do świetnego pomysłu, jakim jest zorganizowanie wycieczki z ludźmi z naszej pracy, chociażby do Sierpca, do którego dostalibyśmy się busem. Wśród wielu udogodnień, jakie ma bus, najważniejszym z nich jest szybkość i zwinność. Autobusu są znacznie wolniejsze i masywniejsze, a w mniejszym busie jest nawet czas i miejsce na poznanie wszystkich współpasażerów. Osobiście, najbardziej podoba mi się opcja samodzielnego ustawiania nawiewu, bo dzięki temu będę mogła jechać razem z moją kumpelą, która bardzo ludzi, gdy owiewa ją powietrze, a ja wprost przeciwnie.

Wycieczka bardzo nam się podobała. Jeżeli znów będziemy chcieli odwiedzić Amsterdam, na pewno skorzystamy z tego typu środka lokomocji. Zastawialiśmy się, czy na następne kilka dni wolnego nie pojechać gdzieś dalej, oczywiście busem i gdy tylko będzie okazja, na pewno zorganizujemy się i pojedziemy z Płocka busem od znanej nam firmy.