Najkreatywniejsze wieczory kawalerskie

Przed przyjaciółmi przyszłego pana młodego stoi nie lada wyzwanie: zorganizowanie wieczoru kawalerskiego. Nawet w najbliższych znajomościach czasami może zabraknąć kreatywnych pomysłów, które zagwarantują grupie mężczyzn przednią zabawę. Spieszymy z przeglądem najciekawszych opcji. Z klasą i niekoniecznie z udziałem innych kobiet. Co robić podczas wieczoru kawalerskiego? 

Jak kreatywnie zorganizować wieczór kawalerski?

kreatywne wieczory kawalerskie - lodzMęska zabawa w męskim gronie to coś, co każdemu panu przypadnie do gustu. Jeśli przyszły pan młody nigdy nie miał okazji strzelać z broni, istnieje duże prawdopodobieństwo, że taka forma rozrywki, jako zapowiedź dalszych, wieczornych atrakcji, będzie bardzo trafiona. Od tematu shotów z broni płynnie przejdziecie do shotów w barze. Wieczór kawalerski nie musi zaraz serwować uczestnikom dodatkowych atrakcji w postaci kobiet w szczególności, że wybranka pana młodego mogłaby się czuć z tym faktem niezręcznie. Jednym z najciekawszych pomysłów jest wybranie się całą męska grupą na standup. To coraz bardziej popularna forma rozrywki. Cięty, czasami nieco wulgarny humor, potyczki słowne to coś, co panom może przypaść do gustu. Polska scena stand up’u rozwija się prężnie, tak więc nawet w mniejszych miastach, w piwnicach klubów, można znaleźć dobrych artystów. Nie trzeba sięgać po czołówkę gatunku, by dobrze się bawić. Może lepiej nie wikłać się w szalony ciąg zdarzeń rodem z popularnych komedii o wieczorach kawalerskich, ale wyjazdowy wieczór kawalerski to z całą pewnością dobry pomysł, z pewnością kreatywne wieczory kawalerskie – lodz spełnią Wasze wymagania dotyczące organizacji tego wyjątkowego wieczoru. Przy organizacji warto jednak upewnić się, czy wszyscy uczestnicy mogą sobie na niego pozwolić. Dobrze, by wyjazd wiązał się z konkretnymi atrakcjami na miejscu. Przed tradycyjną wieczorną imprezą, możecie zaplanować rozgrywkę paintballa, off-roadowe przejażdżki lub niezapomniana zabawa sportowymi samochodami dostępnymi w wypożyczalni aut. Jak wszyscy wiemy, mężczyźni uwielbiają szybkie, sportowe auta i z pewnością całej grupie spodoba się ten pomysł.

Mężczyźni uwielbiają przenieść się do czasów młodzieńczych i grać w gry, dlatego też zorganizowanie turnieju przy konsoli to dobra opcja na początek wieczoru kawalerskiego w domu. Oczywiście wirtualne gry mogą zostać zastąpione lub uzupełnione o planszówki. W wersji z wyjściem na miasto możecie się wybrać do espace roomu, horror house albo w miejsce, gdzie ulubionych bohaterów spotkacie dzięki wykorzystaniu technologii rozszerzonej rzeczywistości. Takie salony gier stają się coraz bardziej popularne, z pewnością okażą się wspaniałą rozrywką podczas wieczoru kawalerskiego.