Stoły i ławy do nowoczesnych wnętrz

  • by

W każdym nowoczesnym mieszkaniu czy też w domu muszą znaleźć się nowe meble. Nie tylko meble typu szafki kuchenne czy meble tapicerowane do salonu. Bardzo ważne są także meble do jadalni lub do salonu, którym będziemy spożywać całą rodziną posiłki. Chodzi głównie o ławę lub stół rozkładany, który w razie naszych potrzeb możemy rozłożyć i cieszyć się większą powierzchnią do jedzenia. Takich stołów i ław jest bardzo dużo w każdym popularnym sklepie meblowym.

Salon z ławą lub stołem jadalnianym

nowoczesne ławy rozkładane do salonuWszystkie nowoczesne ławy rozkładane do salonu kupimy popularnych salonach meblowych. Tam oczywiście mamy różną rozpiętość jeśli chodzi o cenę. Stoły i ławy gorszej jakości czyli wykonane z płyty wiórowej będą kosztować mniej. Jeśli jednak stawiamy na nie tylko wygląd ale przede wszystkim jakość to z pewnością wolimy przeznaczyć więcej pieniędzy i kupić sól buławę wykonaną z prawdziwego drewna. Są one niezwykle wytrzymałe, odporne na zarysowania oraz wyglądają po prostu awangardowo. Bardzo często takie ławy wykonane są w stylu lofftowym. Czyli blat drewniany jest położone na metalowych czarnych nóżkach. Takie meble awangardowe wyglądają wręcz surowo lecz prze pięknie. Są one niezwykle drogie ponieważ kosztują znacznie więcej od standardowych mebli. Jeśli mamy małe mieszkanie to z pewnością Nasz salon jest także naszą jadalnią. Wtedy nie możemy sobie pozwolić na brzydki stół, który będzie burzył wizerunek całemu naszemu wnętrzu w tym salonu. Wtedy musimy przede wszystkim stawiać na wygląd oraz funkcjonalność takiego stołu lub ławę. Podwyższana i rozkłada na Ława jest wtedy najlepszą opcją. Cena za ławę w kolorze białym lub w kolorze naturalnego drewna to koszt około 3000 zł. Oczywiście jeśli ława jest podnoszona i rozkładaną to ten koszt może wzrosnąć. Przy małych wnętrza bardzo ważne jest to, że ławę można złożyć i rozłożyć. Jeśli nie mamy gości a chcemy mieć większą przestrzeń to złożona ława będzie dla nas najlepsza.

Wszyscy zdecydowanie uwielbiamy mieć nowoczesne wnętrza. Do takich wnętrz oczywiście potrzebujemy także nowoczesne meble. Nie wystarczą pięknie urządzone i wyrównane ściany pomalowane na nowoczesny kolor. Bardzo ważne jest także to w jaki sposób udekorujemy nasze mieszkanie. Im więcej nowoczesnych i Stylowych dodatków tym nasze wnętrze wydaje się być bardziej luksusowe. Oczywiście ławę możemy kupić za kilkaset złoty lecz co do jej jakości nikt nie jest pewien i nikt nam nie zagwarantuje, że Ława wytrzyma przynajmniej kilka lat. Dlatego takie zakupy powinny być bardzo przemyślane i lepiej czasem nazbierać odłożyć trochę więcej pieniędzy i cieszyć się lepszą jakością danego mebla.